Warsztaty – Strategia Rozwoju Gminy Stara Kamienica – aktualizacja

Szanowni Państwo,
Gmina Stara Kamienica przystąpiła do sporządzenia Strategii Rozwoju Gminy Stara Kamienica na lata 2022-2030.

Pragnę uprzejmie zaprosić Państwa do udziału w warsztatach strategicznych dotyczących budowania założeń Strategii, które odbędą się w dniu 13 października 2021r. , 29 listopada 2021r. w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie a 14 grudnia 2021r. w Urzędzie Gminy Stara Kamienica przy ul. Kamienickiej 11

Początek o godz. 10.00. Prowadzić je będzie Pani Bożena Pawłowicz, reprezentującą firmę „Szkolenia, Consulting, Strategie” Bożena Pawłowicz

Agenda spotkania:

  • 10:00-10:05 – otwarcie spotkania i przywitanie uczestników -Wójt Gminy Stara Kamienica
  • 10:05-14:00 – Strategia Rozwoju Gminy Stara Kamienica- koncepcja opracowania , kierunki prac nad diagnozą stanu Gminy /warsztaty dla uczestników
  • 14:00- podsumowanie spotkania

Pragnę podkreślić duże znaczenie Państwa udziału w warsztatach i koniecznej współpracy jak najliczniejszego grona przedstawicieli instytucji i organizacji oraz społeczeństwa w wytyczaniu strategicznych zamierzeń rozwojowych naszej gminy. Liczę na niezawodną obecność i aktywne zaangażowanie w tworzeniu planu rozwojowego dla naszej gminy na najbliższe lata.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Sylwią Domańską-Mośko,
tel. 75 75 14 337,
e-mail: sekretarz@starakamienica.pl.

Wójt Gminy

Mariusz Marek

Do pobrania: