Walcz z kleszczem! Darmowe szczepienia!

Szanowni Państwo,

W imieniu Stowarzyszenia „Tworzymy” oraz Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej Maciej Żerebecki chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w realizacji projektu „Walcz z kleszczem!” w ramach, którego proponujemy darmowe szczepienia przeciw Kleszczowemu Zapaleniu Mózgowemu dla osób pracujących.

Projekt „Walcz z kleszczem!” RPDS.08.07.00-02-0006/20 skierowany jest do pracujących mieszkańców z terenów najbardziej zagrożonych zachorowaniem na choroby odkleszczowe (borelioza z Lyme oraz kleszczowe zapalenie mózgowe) w tym do osób zamieszkujących powiaty:  kłodzki, wałbrzyski, lubański, wołowski, karkonoski i kamiennogórski oraz miasta Jelenia Góra i Wałbrzych. Analiza sytuacji epidemiologicznej chorób odkleszczowych w Polsce wskazuje na wzrost zagrożenia tymi chorobami.

Udział w projekcie dla osób zainteresowanych jest bezpłatny i obejmuje:

•             profilaktykę informacyjno – edukacyjną mającą na celu zwiększenie poziomu wiedzy na temat chorób odkleszczowych oraz zapobieganiu zakażeniom,

•             konsultację lekarską kwalifikującą uczestnika projektu do szczepienia, która określi stan zdrowia oraz możliwość przyjęcia szczepionki we wskazanym punkcie (szczepienia odbywają się w lokalnych przychodniach).

•             działania informujące o dacie wykonania zalecanych trzech dawek szczepionki,

•             trzy szczepienia

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu  pod nr telefonu 608 32 31 69. Informacje dot. projektu można uzyskać również pod nr telefonu 789 384 526 lub w biurze projektu, które mieści się w Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Kolejowej 6 w Lądku Zdroju.

Z poważaniem

Joanna Przerywacz-Orzechowska

=Stowarzyszenie „Tworzymy”