Szkolenie on-line z Koordynatorem Programu Czyste Powietrze 29.05.2023 r. godz.14

Szanowni Mieszkańcy,

W dniu 29.05.2023 r. o godz.14.00 planowane jest szkolenie on-line z Koordynatorem Programu Czyste Powietrze.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia mailowe na adres: czystepowietrze@starakamienica.pl w celu potwierdzenia chęci uczestnictwa w szkoleniu do dnia 26.05.2023 r.

Na podstawie Państwa zgłoszeń wysłany zostanie do Państwa link do platformy szkoleniowej.

W ramach szkolenia zaprezentowane zostaną aktualne informacje związane z realizacją Programu a także możliwości prefinansowania dla podwyższonego i najwyższego poziomu dofinasowania a także kryteria dostępu i wymogi techniczne.

Serdecznie zapraszam!

Magdalena Taurogińska

Koordynator Programu Czyste Powietrze


Przypominamy, iż zgodnie z Uchwałą tzw .Antysmogową NR XLI/1407/17 SEJMIKU WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGOz dnia 30 listopada 2017 r. w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa dolnośląskiego, z wyłączeniem Gminy Wrocław i uzdrowisk, ograniczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw dla Województwa Dolnośląskiego, obowiązek wymiany pieców stałopalnych poniżej 3 klasy mija 1.7.2024 r.
Nie truj i weź dotację na wymianę swojego kopciucha na efektywne źródło ciepła. Możesz to zrobić samodzielnie przez internet, za pośrednictwem Urzędu Gminy w Punkcie Obsługi Mieszkańców Programu Czyste Powietrze lub za pośrednictwem banków biorących udział w programie.